• Calendar Hafta içi: 09:00 - 22:00 
  • Cmt: 12:00 - 18:00
  • Pzr: KAPALI
0 yorum Gündemde Biz
Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Aydınspor 1923, İnegöl maçı hazırlıklarını Aydın’ın önde gelen spor salonlarından Sporin Wellness Club Spor Salonunda yaptı.

AYDINİLKHABER/ÖZEL

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Aydınspor 1923, hafta sonu evinde konuk edeceği İnegölspor maçının hazırlıklarını Aydın’ın önde gelen spor salonlarından olan Sporin Wellness Club Spor Salonunda yaptı. Teknik Direktör Göksel Özdemir’in başa geçmesiyle güç ve dayanıklılık konusundaki çalışmalarını arttıran Aydınspor 1923, bu tür benzer çalışmalara ilaveten de salona girmeye başladı. Aydın Efeler’de işletmeciliğini Ümit Kundakçı’nın yaptığı ve Aydınlıların spor salonu konusunda tercihlerinden biri olan Sporin Wellness Club Spor Salonunda fiziksel dayanıklılık ve çabukluk çalışması yapan Aydınspor 1923 güç depoladı. Aydınspor 1923’e haftanın bir günü kapılarını açamaya hazırlanan Sporin Wellness Club, önemli bir işe imza atarak siyah beyazlıların gücüne güç kattı.

“SPORİN AİLESİ HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEDE YANIMIZDA OLDUĞUNU BİZE GÖSTERDİ”

Kendilerine kapılarını açan Sporin ailesine teşekkür eden Teknik patron Özdemir ise, “Sporin Wellness Club Spor Salonu’nun Sahibi Ümit Kundakçı kardeşimiz Aydınspor 1923’e haftada bir gün ve futbolcularımıza özel çalışmalarda her türlü desteği vermede yanımızda olduğunu bize gösterdi. Haftada bir gün Sporin’de çalışacağız ve bu anlamda Ümit Kundakçı kardeşimize ve Sporin ailesine teşekkür ediyoruz. Hiçbir maddiyat beklentisi içerisinde olmadan bu desteğin Aydın’da kamuoyu oluşturulması anlamında çok iyi olduğunu düşünüyorum. Kendilerine bu anlamda çok teşekkür ediyorum. Plan ve program çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aşırı yükleme de yapamıyoruz. Sonuç itibariyle küçük dokunuşlarla bu takımın kuvvetini, dayanıklılığını ve süratini geliştirmemiz gerekiyor. Bunun içinde 4-5 haftaya ihtiyacımız var. Yoksa futbolcuya dip yaptırırız. Tamamen bilimsel çerçevede çalışıyoruz” dedi.

“AYDINSPOR 1923’ÜN SALONUMUZDA ÇALIŞMASI BİZİ ONURLANDIRDI”

Aydınspor 1923 takımını ağırlamaktan gurur duyduğunu belirten Sporin Wellness Club’ın Sahibi Ümit Kundakçı, “Bir Aydınlı ve Sporin ailesi olarak Aydınspor 1923’ün salonumuzda çalışması bizi onurlandırdı. Takımımızın daha iyi seviyelerde mücadele etmesi için katkı sağlamak bizi mutlu eder. İlerleyen zamanda bu birlikteliğimiz devam edecek. Bir Aydınlı olarak Aydınspor 1923’ün başarılı olmasını istiyoruz ve ilerleyen zamanlarda da en üst düzeyde mücadele edeceklerinden şüphemiz yok. Aydınspor 1923 başta teknik heyet olmak üzere katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca Aydın Büyükşehir Belediyesi Efespor da aynı şekilde burada çalışmalarını sürdürüyor ve bu iki takımımıza mücadele ettikleri liglerde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Aydin Hedef

Okunma 18059 kez
Yazıyı Paylaş

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Sporin, 2015 yılında Ümit Kundakçı tarafından kurulmuş olup konuklarına 1000 metrekarelik alanı ve profesyonel eğitimcileri ile birlikte siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Sporin sizin kaliteli spor yapmanız ve rahatlamanız için birçok olanağı bir arada sunmaktadır.

 

Sürekli gelişim ve değişim ilkesini benimseyen Sporin, spor dünyasındaki tüm gelişmeleri takip ederek Aydın’da kısa zamanda sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Siz de Sporin ailesine katılarak en gelişmiş tekniklerle ve teknolojiyle kendinizi yenileyebilir ve sağlıklı yaşamın kapılarını ardına kadar açılabilirsiniz.

KABUL EDİLEN ÖDEMELER

Taksit Şeçeneğimiz vardır?

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

qlform generator by ql.de

AÇILIŞ SAATLERİ

ZİYARETÇİLER

hit counter

Please publish modules in offcanvas position.