• Calendar Hafta içi: 09:00 - 22:00 
  • Cmt: 12:00 - 18:00
  • Pzr: KAPALI
Haberler

Haberler (3)

SIKI BIR VÜCUT İÇİN ALTIN KURALLAR

SIKI BIR VÜCUT İÇİN ALTIN KURALLAR - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Hepimizin hayali daha sıkı bir vücuda sahip olmak. Egzersiz programında yapacağın bazı değişikliklerle hedefine hızlı ve emin adımlarla ilerleyeceksin! Sağlıklı bir yaşam için spor yapmak şart ama spor salonuna giden çoğu kişinin öncelikli amacı daha sıkı bir vücuda sahip olmak. Sıkı vücut deyince ilk akla gelense düşük yağ oranı, yeterince güçlü ve belirgin kaslar. Sen de bunu başarmak istiyorsan “Circuit (istasyon) antrenmanları mı yapmalıyım?”, ”Kardiyo miktarını mı artırmalıyım?” gibi sorular sürekli aklını kurcalıyor olmalı.

Devamını okuyun...

HER ŞEYDEN HABERDAR OLUN

HER ŞEYDEN HABERDAR OLUN - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Telegram Grubu Nedir?

En önemli özelliği grup olarak çalışmaya, dosya paylaşmaya izin vermesidir. Öncelikle basit ve sade bir arayüze sahip olan Telegram, kullanıcı gizliliğini koruyoruz. Yani telefon numaranızı gizleyebileceksiniz. Sporin wellness club eğitmenleriyle bilgi alışverisi ve sporin wellness hakkında duyurular alabileceksiniz.

Telegram Nedir?

Telegram, açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Genel anlamda geliştirici olarak adlandırdığımız yazılımcılar kullanır. En önemli özelliği grup olarak çalışmaya, dosya paylaşmaya izin vermesidir. Öncelikle basit ve sade bir arayüze sahip olan Telegram, kullanıcı gizliliğini koruyor. Bunun yanında her türlü dosya gönderimi yapılabiliyor. Bu sayede kurumsal işleyiş gerektiren grup çalışmaları kolayca yapılabiliyor.

Telegram gruba katılma oldukça basit. Grup kullanıcılarından aldığınız bir bağlantıya tıklayarak gruba katılabilirsiniz. Ya da grup yöneticileri sizi gruba ekleyebilir. Telegram grupları genelde forumlarda bağlantı şeklinde bulunur ve istediğiniz gruba katılabilirsiniz. Özellikle dosya paylaşımı Telegram’ı kullanılabilir kılıyor. Gerek ofis dosyaları gerek görüntü dosyaları Telegram üzerinde kolayca paylaşılabilir.

Devamını okuyun...

SPORİN WELLNESS CLUB 2 HİZMETE GİRMİŞTİR

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Üç yıldır faaliyet gösteren Sporin Wellness Club, ikinci spor salonunu Adnan Menderes Mahallesi’nde hizmete açtı.

Devamını okuyun...

Sporin, 2015 yılında Ümit Kundakçı tarafından kurulmuş olup konuklarına 1000 metrekarelik alanı ve profesyonel eğitimcileri ile birlikte siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Sporin sizin kaliteli spor yapmanız ve rahatlamanız için birçok olanağı bir arada sunmaktadır.

 

Sürekli gelişim ve değişim ilkesini benimseyen Sporin, spor dünyasındaki tüm gelişmeleri takip ederek Aydın’da kısa zamanda sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Siz de Sporin ailesine katılarak en gelişmiş tekniklerle ve teknolojiyle kendinizi yenileyebilir ve sağlıklı yaşamın kapılarını ardına kadar açılabilirsiniz.

KABUL EDİLEN ÖDEMELER

Taksit Şeçeneğimiz vardır?

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

qlform generator by ql.de

AÇILIŞ SAATLERİ

ZİYARETÇİLER

hit counter

Please publish modules in offcanvas position.