• Calendar Hafta içi: 09:00 - 22:00 
  • Cmt: 12:00 - 18:00
  • Pzr: KAPALI
Yaşam

Yaşam (3)

Kansere Karşı Vücut Geliştirme

Kanser Nedir? 

 

Kanser, vücuttaki hücrelerin direncini kıran ve inanılmaz hızla çoğalarak organları iflas ettiren bir hastalık türüdür. Günümüzde erken teşhis ve tanı konması durumunda tedavi edilebiliyor olmasına rağmen kesin tedavisi bulunmuş değildir. 

Devamını okuyun...

DENGE EGZERSİZİ

DENGE EGZERSİZİ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

DENGE EGZERSİZİ

Durmadan ayağınızı mı burkuyorsunuz? Düşmeden tek ayağınızın üzerinde duramıyor musunuz? Bu durumun tek bir çözümü var, salonumuzda dengenizi geliştirmek!

Devamını okuyun...

Spor Kulübünde İlk Gün

Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Spor Kulübünde İlk Gün - 5.0 out of 5 based on 1 vote

SPOR KULÜBÜNDE İLK GÜN

Spor kulübüne yazılarak en önemli adımı attın, şimdi spora nereden başlayacağın ve neler yapman gerektiği hakkındaki sorularına yanıt vereceğiz!

Sonunda uzun zamandır planladığın fakat ertelediğin o kararı hayata geçirdin, sağlıklı bir yaşam için gerekli ilk adımı attın ve nihayet bir spor kulübüne yazıldın. Spor klübüne gideceğin ilk gün geldi, spor ayakkabılarını giydin ve kapıdan içeri girdin. Yani işin en zor kısmını atlattın! Kulüpte gördüğün o fit kadınlar ve erkekler sakın gözünü korkutmasın. Aynı senin gibi onların da spor kulübünde ilk günleri oldu ve sonra sporu hayatlarına ekleyip düzenli bir şekilde yapar hale geldiler. Şimdi sıra sende! Paylaştığımız öneriler ile spor kulübünde ilk günün çok verimli ve keyifli geçecek!

1 Günde 2 Kilo Vermeyi Deneme

Spora yeni başlayanların en sık düştüğü hata, ilk gün vücutlarını olması gerektiğinden fazla yormaları. Kilo verme ya da kas kütleni artırma hedeflerine ulaşman için zamana ihtiyacın olduğunu unutma. Her seferinde kısa süreli fakat etkili antrenmanlar yapmaya dikkat et, dört saatini kulüpte geçirme. Aksi taktirde telafisi zor olan sakatlıklar kaçınılmaz olacak! Unutma kasların bugüne kadar böyle çalışmıyordu, bu yüzden yavaş yavaş alıştırarak gitmeye çalış. Her antrenmandan sonra vücuduna dinlenmesi için zaman ver ve kendini bir sonraki antrenman gününe hazırla.

Devamını okuyun...

Sporin, 2015 yılında Ümit Kundakçı tarafından kurulmuş olup konuklarına 1000 metrekarelik alanı ve profesyonel eğitimcileri ile birlikte siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Sporin sizin kaliteli spor yapmanız ve rahatlamanız için birçok olanağı bir arada sunmaktadır.

 

Sürekli gelişim ve değişim ilkesini benimseyen Sporin, spor dünyasındaki tüm gelişmeleri takip ederek Aydın’da kısa zamanda sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Siz de Sporin ailesine katılarak en gelişmiş tekniklerle ve teknolojiyle kendinizi yenileyebilir ve sağlıklı yaşamın kapılarını ardına kadar açılabilirsiniz.

KABUL EDİLEN ÖDEMELER

Taksit Şeçeneğimiz vardır?

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

qlform generator by ql.de

AÇILIŞ SAATLERİ

ZİYARETÇİLER

hit counter

Please publish modules in offcanvas position.