• Calendar Hafta içi: 09:00 - 22:00 
  • Cmt: 12:00 - 18:00
  • Pzr: KAPALI

HER ŞEYDEN HABERDAR OLUN

0 yorum Haberler
Ögeyi Oylayın
(2 oy)
HER ŞEYDEN HABERDAR OLUN - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Telegram Grubu Nedir?

En önemli özelliği grup olarak çalışmaya, dosya paylaşmaya izin vermesidir. Öncelikle basit ve sade bir arayüze sahip olan Telegram, kullanıcı gizliliğini koruyoruz. Yani telefon numaranızı gizleyebileceksiniz. Sporin wellness club eğitmenleriyle bilgi alışverisi ve sporin wellness hakkında duyurular alabileceksiniz.

Telegram Nedir?

Telegram, açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Genel anlamda geliştirici olarak adlandırdığımız yazılımcılar kullanır. En önemli özelliği grup olarak çalışmaya, dosya paylaşmaya izin vermesidir. Öncelikle basit ve sade bir arayüze sahip olan Telegram, kullanıcı gizliliğini koruyor. Bunun yanında her türlü dosya gönderimi yapılabiliyor. Bu sayede kurumsal işleyiş gerektiren grup çalışmaları kolayca yapılabiliyor.

Telegram gruba katılma oldukça basit. Grup kullanıcılarından aldığınız bir bağlantıya tıklayarak gruba katılabilirsiniz. Ya da grup yöneticileri sizi gruba ekleyebilir. Telegram grupları genelde forumlarda bağlantı şeklinde bulunur ve istediğiniz gruba katılabilirsiniz. Özellikle dosya paylaşımı Telegram’ı kullanılabilir kılıyor. Gerek ofis dosyaları gerek görüntü dosyaları Telegram üzerinde kolayca paylaşılabilir.

 

Telegram Avantajları

Öncelikle Telegram’ın açık kaynak kodlu yani geliştirmeye izinli bir uygulama olduğunu belirtmek istiyorum. Bunun yanında grup özellikleri Telegram’ı bir adım öne çıkartıyor. Basit arayüzü olmasına karşın mesajlaşma hızı oldukça tatmin edici. Sunucuları sayesinde herhangi bir yoğunluk ve aksaklık yaşamıyorsunuz.Ayrıca belirlediğiniz kullanıcı adı ile mesajlaşma işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Yani telefon numaranızı herkes göremiyor. Telegram geliştiricileri kullanıcı güvenliği konusunda yüksek oranda garanti veriyor. Video dosyalarında boyut sınırlaması yok. Yani istediğiniz uzunlukta video paylaşabiliyorsunuz. Bu uygulama ile bildirimleri de ayarlayabiliyorsunuz. Bildirimleri sürekli almak yerine istediğiniz sıklıkta alabiliyorsunuz. Bu özelliği sayesinde çalışma temponuzda dikkatinizin dağılmasını engelliyorsunuz.

 

Sitemizi ziyaret ettiğiniz takdirde blog kısmımızda bu konular hakkında çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. Biz kısa bir şekilde Telegram’ın avantajlarını ve grup özelliklerinden, bir gruba nasıl katılacağınızdan bahsettik. Özellikle sitemiz sayesinde bir gruba katılmak oldukça kolay. Çeşitli başlıklar altında listelediğimiz gruplardan dikkatinizi ve ilginizi çeken gruba katılabilirsiniz. Bunun için web sitemizi ziyaret edebilir ve sitemizde bulunan başlıklar altındaki gruplara göz atabilirsiniz.

TELEGRAM GRUBUNA NASIL KATILABİLİRİM ?
E-pota adresimizle ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) vereceğiniz Ad Soyad ve Telefon numarası veya alttaki LİNK'den katılabilirsiniz.
https://t.me/joinchat/SLB4uBySzFm_YwexejeWVA

TELEFONUMA NASIL TELEGRAM YÜKLERTİM ?
Android telefonlar için: Buraya Tıkla
İ
phone/iPad için: Buraya Tıkla
Dil değiştirme ( eğer ingilizce olarak yüklendiye ) 
Sol üst köşeden 3 çizgiye dokunun
"Settings" dokununuz
"Language" adımından türkçe yapabilirsiniz


N
UMARA GİZLEME ?

  1. Sol üstteki 3 çizğiye tıklayıp,
    Ayarları'nı seçin,
  2. Gizlilik ve Güvenlik'i seçin daha sonra istediğiniz ayarı uygulayın

 

Okunma 2270 kez Son Düzenlenme Pazar, 12 Nisan 2020 15:40
Yazıyı Paylaş

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Sporin, 2015 yılında Ümit Kundakçı tarafından kurulmuş olup konuklarına 1000 metrekarelik alanı ve profesyonel eğitimcileri ile birlikte siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Sporin sizin kaliteli spor yapmanız ve rahatlamanız için birçok olanağı bir arada sunmaktadır.

 

Sürekli gelişim ve değişim ilkesini benimseyen Sporin, spor dünyasındaki tüm gelişmeleri takip ederek Aydın’da kısa zamanda sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Siz de Sporin ailesine katılarak en gelişmiş tekniklerle ve teknolojiyle kendinizi yenileyebilir ve sağlıklı yaşamın kapılarını ardına kadar açılabilirsiniz.

KABUL EDİLEN ÖDEMELER

Taksit Şeçeneğimiz vardır?

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

qlform generator by ql.de

AÇILIŞ SAATLERİ

ZİYARETÇİLER

hit counter

Please publish modules in offcanvas position.