• Calendar Hafta içi: 09:00 - 22:00 
  • Cmt: 12:00 - 18:00
  • Pzr: KAPALI
0 yorum Haberler
Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Üç yıldır faaliyet gösteren Sporin Wellness Club, ikinci spor salonunu Adnan Menderes Mahallesi’nde hizmete açtı.

Aydın 509 Sokak’ta hizmete giren Sporin Wellness Club 2, 500 metrekarelik alanda uzman antrenör ve tüm modern spor aletleriyle Aydınlılara en iyi hizmeti vermeye çalışacak.

Aydınlıların yoğun talebi üzerine ikinci spor salonunu açtığını dile getiren Sporin Wellness Club işletme sahibi Ümit Kundakçı, “Amacım profesyonel ekibimiz ile Aydın halkına daha çok sporu sevdirmek ve spor alışkanlığını kazandırmak. Salonumuzda en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda yeniliklerle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Aydın halkının hak etmiş olduğu, bizim de hayalini kurduğumuz hedeflere emin adımlarla ilerliyoruz. Sporu seven ve sporu hayat tarzı haline getiren tüm Aydınlıları spor salonumuza bekliyoruz” dedi.

Okunma 6279 kez
Yazıyı Paylaş

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Sporin, 2015 yılında Ümit Kundakçı tarafından kurulmuş olup konuklarına 1000 metrekarelik alanı ve profesyonel eğitimcileri ile birlikte siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Sporin sizin kaliteli spor yapmanız ve rahatlamanız için birçok olanağı bir arada sunmaktadır.

 

Sürekli gelişim ve değişim ilkesini benimseyen Sporin, spor dünyasındaki tüm gelişmeleri takip ederek Aydın’da kısa zamanda sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Siz de Sporin ailesine katılarak en gelişmiş tekniklerle ve teknolojiyle kendinizi yenileyebilir ve sağlıklı yaşamın kapılarını ardına kadar açılabilirsiniz.

KABUL EDİLEN ÖDEMELER

Taksit Şeçeneğimiz vardır?

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

qlform generator by ql.de

AÇILIŞ SAATLERİ

ZİYARETÇİLER

hit counter

Please publish modules in offcanvas position.