• Calendar Hafta içi: 09:00 - 22:00 
  • Cmt: 12:00 - 18:00
  • Pzr: KAPALI

Personal Training - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Hadi ! Birlikte Kişisel Antrenman' a katılalım !

Personal Training, spor eğitmeni tarafından kişiye özel antrenman uygulamasıdır. Antrenman programı hazırlanırken öncelikle üyenin hedefleri ve ihtiyaçları belirlenir, daha sonra üyenin sağlık durumu, fizyolojik durumu, yaşam tarzı, spor geçmişi, beslenme alışkanlıkları, psikolojisi ve sosyal alışkanlıkları dikkate alınarak bir çalışma programı oluşturulur ve bu program eğitmen eşliğinde ve kontrolünde bire bir uygulanır. Tüm antrenman süresince eğitmen üyenin yanında hareketleri uygulamasını sağlayarak doğru çalışmasını sağlarken aynı zamanda üyeyi motive eder.

Personal Training

Personal Training, kişilerin antrenman sırasında doğru hareketleri yapmanızı sağlayarak hem gelişiminizi hızlandırır hemde sakatlanma risklerinizi azaltır. Personal Trainer ( Kişiye özel ders veren eğitmen) sadece egzersizlerde sizinle birlikte olan ve hareketlerin tekrar sayılarını size söyleyen kişi değildir. Sizin beslenmenizi belirler, bir sonraki antrenmanı ne zaman yapmanız gerektiğini tespit eder, sosyal alışkanlıklarınızı düzenler, Personal Trainer adeta sizin yaşam koçunuzdur.
Dünyada önemli kişilerin, sanatçılar,devlet adamları, hatta sporcuların personal training -kişiye özel antrenmanlardan faydalanması, ideal vucut formlarını korumak için sürekli Personal Trainer’lar ile çalışmaları konunun önemini ortaya çıkartmaktadır. Bilindiği gibi saatlik çalışma esasına dayanan bu Personal Training dersleri aynı şekilde saatlik ücretlendirilir. Bu ücretler oldukça yüksek olup bir çok insanın bu dersleri almasını engellemektedir.

 

Kişiye özel antrenman programlarının faydaları kısaca şöyle özetlenebilir :

  •  *Antrenman motivasyonu yükseltilerek maksimum performans elde edilir.

  •  *Çalışmaların tüm detayları kişiye özel bir dosyada saklanır.

  •  *Kişinin kendine güveni artar ve yaşam kalitesi yükselir.

  •  *Sakatlanma riski azalır.

  •  *Periyodik ölçümler ve testlerle gelişim takip edilir. Antrenmanlara katılımı ve disiplini gelişir.

  • Üyenin kendisine ait kişisel özelliklerine göre (sağlık,fizyolojik, psikolojik durumu, spor geçmişi, yaşam tarzı ve alışkanlıkları vs) dikkate alınarak, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda egzersiz programı hazırlanır.

Personal trainer bütün bunların aksamadan yapılması için kişilerin motivasyonunu en yüksek seviyede tutar, ayrıca kişilerin beklentileri doğrultusunda yaşam kalitelerini yükseltecek alışkanlıklar kazandırır. Böylece hedeflenen sonuca ulaşmak kaçınılmazdır.

Hedeflerinize daha hızlı ulaşmak istiyorsanız Sporin Wellness Club farkıyla personal training derslerimizden faydalanmalısınız.

 

 

Sporin, 2015 yılında Ümit Kundakçı tarafından kurulmuş olup konuklarına 1000 metrekarelik alanı ve profesyonel eğitimcileri ile birlikte siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Sporin sizin kaliteli spor yapmanız ve rahatlamanız için birçok olanağı bir arada sunmaktadır.

 

Sürekli gelişim ve değişim ilkesini benimseyen Sporin, spor dünyasındaki tüm gelişmeleri takip ederek Aydın’da kısa zamanda sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Siz de Sporin ailesine katılarak en gelişmiş tekniklerle ve teknolojiyle kendinizi yenileyebilir ve sağlıklı yaşamın kapılarını ardına kadar açılabilirsiniz.

KABUL EDİLEN ÖDEMELER

Taksit Şeçeneğimiz vardır?

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

qlform generator by ql.de

AÇILIŞ SAATLERİ

ZİYARETÇİLER

hit counter